Mikołajki w Sulistrowiczkach – zapowiedź

Dnia 6.12.2020 do Sulistrowiczek pierwszy raz w historii we własnej osobie zawita Mikołaj wraz z paczkami dla naszych najmniejszych mieszkańców. Mikołaj będzie przebywał w Chacie Grillowej, gdzie będą wręczane prezenty dostarczone przez nasze dzielne podślężańskie renifery.

🎅🏼 🎅🏼 🎅🏼

Szczegółowy plan i organizacja tego wydarzenia jeszcze zostanie podana do wiadomości rodziców naszych najmłodszych mieszkańców – aktualnie pracujemy z Mikołajem nad bezpieczeństwem tej wizyty.

😷 😷 😷

Mikołaj ma jednak ogromną prośbę do wszystkich dzieci, aby przygotowały na ten specjalny dzień rysunki z jego podobizną. Prace mogą być przygotowane w dowolny sposób – mogą to być rysunki kredkami, farbami, flamastrami, wyklejanki, wydzieranki, rzeźby w plastelinie, masie solnej itp. itd.

🌲 🌲 🌲

Wszystkie prace plastyczne zostaną obfotografowane i trafią do specjalnej galerii mikołajowej na naszej stronie WWW, na fanpage’u oraz do Ślężańskiego Ośrodka Kultury.

🎨 🎨 🎨

Rodzice proszeni są zatem o poinformowanie swoich dzieci o tym wydarzeniu i o wspólne przygotowanie najpiękniejszych prac plastycznych z podobizną Mikołaja – macie na to jeszcze półtora tygodnia! Czas start!

❤️ 🧡 💛 💚 💙 💜 🖤 🤍 🤎