Konsultacje społeczne – chodnik

‼️KONSULTACJE SPOŁECZNE – CHODNIK ‼️
 
Powiat Wrocławski – strona oficjalna ogłosił termin przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących rozbudowy drogi powiatowej 1990D – tj.budowy chodnika wraz z infrastrukturą, na odcinku od ulicy Kwiatu Paproci do ulicy Parkowej w centrum naszej wsi.
 
To kolejny etap w realizacji jednej z najważniejszych inwestycji w naszej wsi. Budowa chodnika jest niezbędna by poprawić bezpieczeństwo mieszkańców, turystów, rowerzystów i kierowców na jednej z najintensywniej uczęszczanych dróg powiatu wrocławskiego. W letnie weekendy przez naszą wieś przejeżdża średnio ponad TYSIĄC AUT w ciągu JEDNEJ GODZINY – to natężenie ruchu znane z wrocławskich osiedli, a nie małej, spokojnej miejscowości u stóp góry Ślęży.
 
Z niecierpliwością czekamy aż wyczekiwany latami chodnik stanie się rzeczywistością.